O MNIE

Kilka słów o administratorze tej strony.

 

Mam na imię Marek i jestem administratorem i twórcą strony brucelee.org.pl Pierwsza wersja mojej strony dotycząca Bruca Lee powstała w 2013 r i była dostępna w Internecie do 2018 r.  Obecna 2 wersja strony powstała w Listopadzie 2018 r. Z uwagi na nierzetelność byłego dostawcy usług  hostingowych 1sza wersja strony Bruca Lee przepadła. Być może wyszło mi to na dobre, ponieważ  powstał nowy projekt na lepszym oprogramowaniu, zawierający wyłącznie sprawdzone i rzetelne informacje na temat Bruca Lee i jego rodziny.  

 

Są osoby, które zarzucają mi  zbyt duże  zainteresowanie tą  tematyką. W związku z tym kilka słów wyjaśnień dla sceptyków. Brucem Lee jak wielu z nas  zainteresowałem się w podstawówce, a następnie w okresie gdy trenowałem Aikido i  Kung Fu.  Sztukami walki zajmowałem się przez 10 lat, a strona była tylko  przedłużeniem moich  zainteresowań. Ci co się interesują tematem wiedzą, że Bruce Lee to nie tylko efektowne kopnięcia i uderzenia, ale  przede wszystkim głęboka filozofia życia, która inspiruje ludzi  na całym świecie. Bruce  Lee interesował się i studiował filozofię, a te zainteresowania przelały się na  jego spojrzenie na sztuki  walki, treningi oraz aktorstwo. Bruce zmarł w 1973 r ale jego energia jak  mawia jego córka Shannon  Lee, nadal istnieje.  Bruce inspiruje najmłodszych oraz dorosłych, trenujących sztuki walki jak również ludzi, którzy nie są z nimi związani.

 

Bruce umiera mając zaledwie  32 lata, a zostawia za sobą nowy styl walki, który sam  stworzył – Jeet Kune Do, filmy dzięki  którym znany jest dosłownie na całym świecie, ale przede wszystkim rozbudowaną filozofię życia, która była mu nieodłączna aż do końca. Obecnie promowaniem Bruca Lee oraz  podtrzymywaniem jego legendy przy życiu  zajmuje się jego córka Shannon Lee oraz żona Linda Lee Cadwell  w ramach prowadzonej firmy rodzinnej Bruce Lee Family Company oraz Fundacji Bruca Lee.  Niniejsza strona jest tylko małą cegiełką, która również dostarcza wiedzę o tym wartościowym i utalentowanym człowieku jakim z pewnością był Bruce Lee.

 

"Kiedy życie daje Ci przeszkody, musisz wezwać odwagę i iść dalej!"

www.brucelee.org.pl

Nie szukaj  Diamentów by stać się Wodą

bądź Wodą by stać się Diamentem..

  1. pl
  2. en

Facebook: Bruce Lee Poland

       e: bruceleepoland@gmail.com

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Web created : Marek Patryk Brański

         WITAJ - BRUCE LEE

Bruce Lee Poland 2013 - 2019