Linda Lee Cadwell

Założycielka Fundacji Bruca Lee i doradca ds. wolontriuszy

 

Linda Lee Cadwell Założycielka i doradca wolontariusz

Linda i Bruce Lee pobrali się od 1964 r. Do śmierci Bruce'a w 1973 r. Linda po raz pierwszy dowiedziała się o Bruce'u jako o filozofu, który wygłosił wykłady z chińskiej filozofii w Garfield High School w Seattle w 1963 r. Po przedstawieniu przez dziewczynę Linda stała się jedną z nich. studentów Bruce'a, studiujących Jun Fan Gung Fu. Bruce i Linda mieszkali w Oakland, gdzie urodził się syn Brandon, Los Angeles, gdzie zadebiutowała Shannon, a później w Hong Kongu. Dzisiaj Linda ponownie wyszła za mąż i żyje szczęśliwie w Idaho.

 

 

www.brucelee.org.pl

Nie szukaj  Diamentów by stać się Wodą

bądź Wodą by stać się Diamentem..

  1. pl
  2. en

"Sprawdź swoje własne doświadczenia. Absorbuj to, co jest przydatne. Odrzuć to, co jest bezużyteczne. Dodaj to, co jest w zasadzie własne. "- Bruce Lee

Misją Fundacji Bruce'a Lee jest wzbudzanie zaufania i motywowanie do działania. Jesteśmy oddani dzieleniu się przesłaniem Bruce'a Lee ze światem, stwarzając ludziom możliwość zastosowania swojej wiadomości jako osobistego wezwania do działania. Wierzymy, że życie Bruce'a Lee i działania Fundacji Bruce'a Lee mogą wywołać pozytywny nastrój i zainspirować ludzi do przyjęcia ich wyjątkowości i odkrycia ich nieograniczonego potencjału.

 

"Kiedy życie daje ci przeszkody, musisz wezwać odwagę i iść dalej!"

Facebook: Bruce Lee Poland

       e: bruceleepoland@gmail.com

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Web created : Marek Patryk Brański

         WITAJ - BRUCE LEE

Bruce Lee Poland 2010 - 2020