BLF

FUNDACJA BRUCA LEE

 

To, co zaczęło się jako ruch oddolny, by uhonorować filozofię Bruce'a Lee i poświęcenie się jego sztuce i życiu, staje się kwitnącą organizacją non-profit 501 (c) (3), która motywuje jednostki na całym świecie do stania się najlepszą wersją siebie .

Poprzez szereg inicjatyw edukacyjnych i społecznych, Fundacja Bruce'a Lee zachęca ludzi do dążenia do uczciwej autoekspresji w zgodzie z umysłem, ciałem i duchem. Zgodnie z wrodzoną wiarą Bruce'a Lee wiemy, że możemy wpływać na świat, dając ludziom pozwolenie na podążanie za marzeniami, w zgodzie z ich społecznością.

Od 2002 roku Fundacja Bruce'a Lee przekazała ponad 80 000 USD pomocy finansowej studentom i rodzinom w Stanach Zjednoczonych.

 

Misją Fundacji Bruce'a Lee jest wzbudzanie zaufania i motywowanie do działania. Jesteśmy oddani dzieleniu się przesłaniem Bruce'a Lee ze światem, stwarzając ludziom możliwość zastosowania swojej wiadomości jako osobistego wezwania do działania. Wierzymy, że życie Bruce'a Lee i działania Fundacji Bruce'a Lee mogą wywołać pozytywny nastrój i zainspirować ludzi do przyjęcia ich wyjątkowości i odkrycia ich nieograniczonego potencjału.

 

 

"Kiedy życie daje ci przeszkody, musisz wezwać odwagę i iść dalej!"

www.brucelee.org.pl

Nie szukaj  Diamentów by stać się Wodą

bądź Wodą by stać się Diamentem..

  1. pl
  2. en

"Sprawdź swoje własne doświadczenia. Absorbuj to, co jest przydatne. Odrzuć to, co jest bezużyteczne. Dodaj to, co jest w zasadzie własne. "- Bruce Lee

Facebook: Bruce Lee Poland

       e: bruceleepoland@gmail.com

BruceLeePoland

Legionowo

Polska

Web created : Marek Patryk Brański

         WITAJ - BRUCE LEE

Bruce Lee Poland 2013 - 2019